חדשות וארועים

ארועים

NFPA IL 2021

כיצד יתנהגו מערכות גילוי אש במבנים חכמים וערים חכמות ב 2030? צפו בהרצאה של סמנכ"ל הפיתוח שלנו, דוד רוטנברג, בכנס ה NFPA IL השנתי

לצפייה : NFPA IL 2021

כנס הקבטים בים המלח

גאים להציג בכנס מנהלי האבטחה והבטחון בים המלח ולהיות נותני חסות ראשיים ושותפים לדרך של הפורום לביטחון ואבטחה בישראל

תערוכת החשמל באילת 2020

אלפי משתתפים נהנו מהדגמות ב"לייב" של הפיצ'רים העתידניים בעולם גילוי האש. והכל פרי פיתוח של טלפייר!
אפליקציית טלפייר מובייל, סימולטורים תכנוניים עבור קהל המתכננים, תוכנת שליטה ובקרת אש גרפית תלת מימד ועוד.

אוגוסט 2019- כנס מתקין מורשה

טלפייר קיימה במרכז וואהל בבר אילן כנס מקצועי בלעדי עבור המתקינים המורשים שלה, הכנס כלל הרצאות מעניינות בנושאים מגוונים לרבות איכות וטיב ההתקנה, תחזוקת מערכות גילוי וכיבוי אש, פונקציות מתקדמות במערכות גילוי האש ואף הרצאה מיוחדת במינה בנושא "הומור בשירות הלקוחות". בסיום הטקס חולקו תעודות מתקין מורשה.

יולי 2019- חגיגות 40 השנה לטלפייר

טלפייר חגגה עם מאות עובדיה, לקוחותיה ועמיתיה יומולדת 40 שנה להיווסדה. באירוע, בין היתר, הושקה אפליקציית טלפייר מובייל, הוצגה תערוכה מרשימה עם ציוני דרך בחיי טלפייר ובנוסף, נהננו מהופעה מהנה של שלישיית מה קשור ואכלנו מהאוכל הטעים של השף רן שמואלי.

כנס NFPA -IL מרץ 2019

בחודש מרץ 2019 טלפייר העניקה חסות ראשית והשתתפה בכנס השנתי של העמותה הישראלית למיגון מפני אש IL-NFPA והציגה בביתן את החידושים האחרונים בתחום אבטחת האש

כנס בנושא בטיחות אש בבנייני מגורים

בתאריך 31.7.2018 טלפייר קיימה כנס בנושא בטיחות אש בבנייני מגורים במלון הילטון בתל אביב.
הנושאים הבולטים שהועלו בכנס הם החשיבות בהעלאת המודעות בקרב דיירים במגדלי מגורים לתחזוקה שוטפת של מערכות גילוי וכיבוי אש, הצורך בפתרון מיידי לבעיית חוסר אכיפת התחזוקה במערכות גילוי וכיבוי אש והסכנות שנובעות מכך.
כמו כן, התרגשנו להציג את מערכת ניהול העשן החדשה מתוצרת טלפייר שמביאה בשורה חדשה לתחום בטיחות האש בבנייני מגורים. על הכנס כתבו גם בכלי התקשורת, לקריאת הכתבה לחצו כאן.

תערוכת החשמל ה-18 באילת במלון הרודס

בחודש נובמבר 2018 טלפייר השתתפה בכנס החשמל השנתי של התאגדות מהנדסי החשמל והאלקטרוניקה בישראל. שמחנו לפגוש את קהל לקוחותינו, שותפינו העסקיים ועמיתינו למקצוע.

חדשות

סכנת השריפות בבנייני מגורים עולה לכותרות

כתבה שהתפרסמה במעריב החודש העלתה לכותרות את נושא מחדל תחזוקת מערכות גילוי האש בבנייני מגורים בארץ. כידוע, אנו מתריעים לגבי הנושא מזה זמן רב ואף עסקנו בו בכנס שערכנו ובמגזינים הקודמים. הכתבה כוללת בין היתר נתונים מסקר שערכנו וראיון עם סמנכ"ל טלפייר, יוני אבני. אנו מקווים שבעקבות הפרסום יגבר הפיקוח על תחזוקת המערכות בארץ, וכמובן תעלה המודעות של הדיירים עצמם.

לקריאת הכתבה לחצו כאן

כך תגנו על הבית משריפה

לא רק גלאים ואזעקות יצילו משריפה. גם כללי בטיחות פשוטים יכולים לעשות את ההבדל בחלק גדול מהמקרים.
יוני אבני, סמנכ"ל טלפייר, כתב מדריך פשוט ביותר למיגון הבית מסכנת שריפה. המדריך פורסם בכלי התקשורת השונים.

לקריאת הכתבה המלאה לחצו כאן

כמו כולם: המנכ"לים שעובדים בפס ייצור ביחד עם אחרוני העובדים

יהושע ברנר, מנכ"ל משותף בטלפייר: "מנכ"ל חייב להכיר ולהיות מעורב בכל תחומי פעילות החברה. זה אומר שכאשר מגיעה משימה- אתה מפשיל שרוולים ועושה בעצמך… בגלל שאני מכיר כל שלב בעבודה שלנו, וכל מחלקה בחברה- לא מהנייר אלא באמצעות הידיים, אני יודע לנהל את הדברים האלה".

לקריאת הכתבה המלאה לחצו כאן

העיוורים שמצילים חיים

לרגל יום ההזדהות עם העיוורים, אומר אחד מעובדי מפעל קרן מפעלי שיקום בבאר שבע: "אם היו אומרים לי קודם שעיוורים מייצרים גלאי עשן, לא הייתי מאמין".

לקריאת הכתבה המלאה לחצו כאן

הסיכוי לשריפה בבנייני מגורים גבוה מאשר בבנייני משרדים

יוני אבני מסביר בתכנית הרדיו של עפר פטרסבורג מדוע יש לנו סיבה לדאגה

לשמיעת התכנית לחצו כאן

מוות בשריפה אינו גזירת גורל

"אף טכנולוגיה לא יכולה להציל אותנו מעצמנו. שריפה לא פורצת "סתם כך", אלו תקלות שמובילות לשריפה ואלו שגיאות שמובילות לשריפה ואלו שגיאות שמובילות לפציעות ולתמותה. זו גישת ה"יהיה בסדר" הישראלית שמציבה את כולנו בסכנה גדולה". יוני אבני, סמנכ"ל השיווק של טלפייר בטור דעה מעניין.

לקריאת הכתבה לחצו כאן